Sakarya bölgesinde en uygun fiyatlarla en hızlı oto kurtarma servisi için bize ulaşın.

Sakarya Yılmaz Oto Kurtarma ve Yol Yardım firması olarak siz değerli müşterilerimize her zaman en iyi hizmeti sunmak için burada olacağız. Bizler 2000 yılından bu yana oto kurtarma ve çekici servisi hizmetlerini sunmakta olup kendimizi sürekli geliştirdik. Çağı takip edip kullandığımız ekipmanlar her zaman teknolojiye uygun oldu. Bunun sebebi ise araçlarınıza zarar gelmeden oto çekici hizmetini sizlere sunmak.

Bunun yanı sıra rakiplerimizden her zaman bir adım ileride olduk. Sebebi sizlere hem kaliteli hizmet hemde uygun fiyatlı hizmet sunmamızdır. Siz değerli müşterilerimiz için her zaman %100 memnuniyet garantisi ile hizmet sunduk. Bunu başardığımıza da inanıyoruz.

Partner firmalarımız ile oto tamirci ve oto lastik firması ihtiyaçlarınızda sizlere yol gösterdik.Sizlerin içini ferah tutmasını sağladık. Ve bu şekilde de yola devam etmekteyiz.

Hizmet verdiğimiz bölgeler: Sakarya oto çekici , Adapazarı , Erenler , Sapanca , Arifiye ve Serdivan arasında kalan bölgelerdir. Bu bölgelerden bize günün her anı ulaşabilirsiniz.